Hakkımızda

NK Ajans Hakkında

NK Ajans Reklamcılık E-Ticaret Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesinde en önemli çalışmalar tescilli marka olan Ajans PR öncülüğünde sürdürülmektedir. Ajans PR, ulusal ve global alanda otorite haline gelmiş birçok reklam ve haber ajansının yanında medya organları ile de eşgüdüm içerisinde çalışmaktadır. Markaların, firmaların ya da kişilerin halkla ilişkiler / PR (public relations) çalışmalarını yapan Ajans PR 2008 yılında siyasi kamuoyu araştırmaları ile halkın nabzını tutmaya başlamış. 2011 seçimlerinde büyük bir başarı göstererek seçim sonuçlarını en doğru tahmin eden anket şirketleri arasında yer almıştır.

PR çalışmalarının giderek daha büyük bir ihtiyaç haline gelmesi ile Ajans PR, PR çalışmaları ve reklamcılık alanında profesyonel hizmet vermeye başlamıştır. Markaların tanıtımı ve halkla ilişkileri çalışmalarını büyük bir titizlikle yapan Ajans PR, Kahramanmaraş’ta kurulmuş olmasına rağmen büyük bir oranda İstanbul merkezli markaların, firmaların ya da tanınmış kişilerin PR çalışmalarını yapmaktadır. Halkla kurulan 11 yıllık bir iletişimin ardından elde edilen tecrübelerini müşterilerinin daha hızlı ve istikrarlı büyümesi için kullanan PR ajansı Ajans PR, NK Ajans Reklamcılık E-Ticaret Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ajans PR, markaların algı ve iletişim çalışmalarının yanında olumlu kimlik oluşturma, itibar yönetimi gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Ayrıca rekabetin son derece profesyonel bir hale geldiği günümüzde SEO, Backlink hizmetleri ile de firmaların kazançlarını artırmalarında onlara destek veren PR ajansı kreatif yaklaşımlar ve influencer yöntemleri ile markaların kamuoyuna yönelik pozitif bir algı oluşturmasında önemli çalışmalar yapmaktadır. Etkinlikler düzenleyerek sosyal sorumluluk alanında da firmaları ve markaları buluşturan Ajans PR, ödül törenleri ile de birçok alanda ödül dağıtmaktadır.

Kreatif bir reklam ajansı olarak bizler hayalperestiz. Hayalperestler olarak tutkulu insanlarız. Tutkulu insanlar olarak seviyoruz. Sevgi dolu insanlar olarak hayat doluyuz. Hayat dolu olarak, enerji ile dolup taşıyoruz.

Etkili reklam kampanyası çok fazla yaratıcılık gerektirir. Birlikte çalışalım ve yaratıcılığımızın sınırsız olduğunu kendimiz bulalım. Ayrıca müşterilerimizle bir ortaklıktan daha fazlasını inşa etmeyi hedefliyoruz. Aile benzeri bir güven ilişkisi kurmak istiyoruz. Ailemiz için çalışırken sizin için çalışacağız. Bunu yapalım. Yıldızlara birlikte gidelim.

NK Ajans Reklamcılık bünyesinde Ajans PR, Seçimanketi.TV, E-anket, E-Ders, İçerik Sipariş, Mavi Tik gibi birden çok hizmet yer almaktadır

0 +
Tamamlanan tüm PR çalışmaları​
0 +
İşletmemeler için yapılan PR çalışmaları​
0 +
Global PR çalışmaları​

Profesyonellik

Hizmetlerimizde en çok profesyonel çalışmaya önem veriyoruz. Müşterilerimizin en az bütçe ile maksimum hizmet alabilmeleri için en ince konularda bile profesyonellikten ödün vermiyoruz.

Gayret

Hizmet sağladığımız markalar, firmalar ya da kişilerin hedeflerine ulaşabilmeleri için azami gayret gösteriyoruz. Yapabildiğimizin en iyisini yapmak için yılmadan, çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Güven

Bizim için güven her şeyden önemli. Çok zor kazanılan ancak bir anda kaybedilebilen güven duygusu, müşterilerimizin de bizimle çok uzun süre çalışmaları için asla gözden kaçırmadığımız bir duygu.