Blog

Ajans PR hangi hizmetleri veriyor?

Ajans PR hangi hizmetleri veriyor?

Ajans PR ulusal ve global alanda otorite haline gelmiş birçok reklam ve haber ajansının yanında medya organları ile de eşgüdüm içerisinde çalışmaktadır. Markaların, firmaların ya da kişilerin halkla ilişkiler / PR (public relations) çalışmalarını yapan Ajans PR 2008 yılında siyasi anket çalışmaları ile halkın nabzını tutmaya başlamış, PR çalışmalarının giderek daha büyük bir ihtiyaç haline gelmesi ile bu konuda profesyonel hizmet vermeye başlamıştır.

Markaların tanıtımı, halkla ilişkiler kurmasını kısaca PR çalışmalarını büyük bir titizlikle yapan Ajans PR, Kahramanmaraş’ta kurulmuş olmasına rağmen büyük bir oranda İstanbul merkezli markaların, firmaların ya da kişilerin PR çalışmalarını yapmaktadır. Halkla kurulan 11 yıllık bir iletişimin ardından elde edilen tecrübelerini müşterilerinin daha hızlı ve istikrarlı büyümesi için kullanan PR ajansı Ajans PR, NK Ajans Reklamcılık E-Ticaret Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

NK Ajans Reklamcılık E-Ticaret Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

Ajans PR, markaların algı ve iletişim çalışmalarının yanında olumlu kimlik oluşturma, itibar yönetimi gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Ayrıca rekabetin son derece profesyonel bir hale geldiği günümüzde SEO, Backlink hizmetleri ile de firmaların kazançlarını artırmalarında onlara destek veren PR ajansı kreatif yaklaşımlar ve influencer yöntemleri ile markaların kamuoyuna yönelik pozitif bir algı oluşturmasında önemli çalışmalar yapmaktadır. Etkinlikler düzenleyerek sosyal sorumluluk alanında da firmaları ve markaları buluşturan Ajans PR, ödül törenleri ile de birçok alanda ödül dağıtmaktadır.

Leave A Comment